SgR.Idle.Ro

Bine Ati Venit !

Va Rugam Sa :

- Va Inregistrati .
- Sa Respectati Regulamentul .
- Sa Aveti O Activitate Buna .
- Sa Aveti Un Comportament Civilizat .
- Si In Special Sa Stiti Ce Este Acela Un Forum .

Mai Sunt Si Alte Lucruri , Dar Lasam Asta Pe Mai Tarziu .

Cu Respect , staff-ul SgR.

Forumul jucatorilor de counter-strike de pe SgR.Idle.Ro

Reclamatie admin

Distribuiţi
    NiNjA
    Junior SgR'ist
    Junior SgR'ist

Data de inscriere : 26/11/2010

Reclamatie admin

Mesaj  NiNjA la data de Mar Noi 30, 2010 11:22 pm

Numele adminului reclamat:sTk.Ob
    Acuzele aduse:Nu stiu regulile si mi-a dat ban.
    Data si ora/orele in care acesta a abuzat de admin:30.11.2010/17:15
    Dovada (se accepta doar print in consola):
    Nu pot incarca dovada pe forum si nu am nici cont pe alte site-uri de genu pe mess daca vrei ca ai id-ul meu

Ps:Daca acest admin imi spune mie ca nu stiu regulile atunci el ce a facut?Din cate stiu eu nu este voie sa dai ban unui alt admin sau orice alta comanda.I-am facu un ss unui jucator care era suspect de wall nu a predat ss si am dat cu amx_chat sa i se dea ban...si omu ce a facut a zis ca nu stiu regulile si mi-a dat mie =)).Ce face adminul acesta...daca nu stiti va zic eu sufera da admin,probabil nu a mai avut admin si gata suntem mari smekeri.Prietene daca esti admin suntem colegi,sutem toti intr-o comunitate deci suntem colegi daca ai grad mai mare ca al meu asta nu inseamna ca esti mai presus ca mine cu ceva cel mai smeker este ownerul care este un super baietas nu sufera isi vede de treaba lui ... nu ca tine dai banuri aiurea.Rusine!As dorii sa se ia masuri.Va urez o seara placuta
    sGr^Seval
    Junior SgR'ist
    Junior SgR'ist

Data de inscriere : 25/05/2010
    Localizare : Constanta

Re: Reclamatie admin

Mesaj  sGr^Seval la data de Mier Dec 01, 2010 12:14 am

Ca admin trebuie sa citesti regulamentul. Daca faci poze te pui spectator daca vezi ca iese si nu zice nimik se poate sa aiba o problema cel caruia i s-au facut poze. Astepti 2 min, daca nu apare ii dai ban. Cat despre stk^ob a gresit si el danduti ban. Dar am vazut ca este un ban de 120 de min. V-a rog sa cititi cu atentie regulamentul, si comenzile nu se folosesc intre admin. O seara buna.
    NiNjA
    Junior SgR'ist
    Junior SgR'ist

Data de inscriere : 26/11/2010

Mesaj  NiNjA la data de Mier Dec 01, 2010 1:21 am

regulamentul a fost citit de cand am luat admin i-am facut ss i-am dat id nu mi-a dat add si l-am rugat sa ii dea ban.Te salut,o seara placuta.

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: Lun Noi 19, 2018 10:51 am